Directeur-bestuurder


Viktorien van Hulst
Directeur-bestuurder
070-7072700

Managementteam


Kim de Beer
Hoofd juridische zaken
070-7072793
@ k.beer@fondspodiumkunsten.nl
Rob Berends
Hoofd subsidieverstrekking
070-7072740
@ r.berends@fondspodiumkunsten.nl
Cristina Fodor
Hoofd communicatie
070-7072799
@ c.fodor@fondspodiumkunsten.nl
Harry Porschen
Hoofd financiën/Controller
070-7072719
@ h.porschen@fondspodiumkunsten.nl
Ralph Reede
Hoofd subsidieondersteuning
070-7072736
@ r.reede@fondspodiumkunsten.nl
Marianne van de Velde
Beleid en ontwikkeling
070-7072792
@ m.velde@fondspodiumkunsten.nl

Beleid en Ontwikkeling


Jan Flubacher
Beleidsmedewerker
070-7072745
@ j.flubacher@fondspodiumkunsten.nl
Marianne van de Velde
Beleid en ontwikkeling
070-7072792
@ m.velde@fondspodiumkunsten.nl

Secretarissen


Ron Ford
Secretaris compositie
070-7072791
@ r.ford@fondspodiumkunsten.nl
Jenny Mijnhijmer
Secretaris theater, contactpersoon voor het Caribisch deel van het Nederlands Koninkrijk
070-7072717
@ j.mijnhijmer@fondspodiumkunsten.nl
Jan Sprengers
Secretaris podia en festivals
070-7072739
@ j.sprengers@fondspodiumkunsten.nl
Ron Visser
Secretaris dans en muziektheater
070-7072730
@ r.visser@fondspodiumkunsten.nl
Floris Vermeulen
Secretaris muziek
070-7072742
@ f.vermeulen@fondspodiumkunsten.nl

Subsidieverstrekking


Subsidiecoördinatie
Bas de Kort
Subsidiecoördinatie
070-7072733
@ b.kort@fondspodiumkunsten.nl
Micheline Matla
Subsidiecoördinatie
070-7072796
@ m.matla@fondspodiumkunsten.nl
Jochem van Oortmerssen
Subsidiecoördinatie
070-7072728
@ j.oortmerssen@fondspodiumkunsten.nl
Annelies Oosterloo
Subsidiecoördinatie
070-7072743
@ a.oosterloo@fondspodiumkunsten.nl
Karlijn Profijt
Subsidiecoördinatie
070-7072754
@ K.profijt@fondspodiumkunsten.nl
Soraya Putman
Subsidiecoördinatie
070-7072710
@ s.putman@fondspodiumkunsten.nl
Soraya Ruijg
Subsidiecoördinatie
070-7072711
@ s.ruijg@fondspodiumkunsten.nl
Clare Tolsma
Subsidiecoördinatie
070-7072726
@ c.tolsma@fondspodiumkunsten.nl
Robin Zijlstra
Subsidiecoördinatie
070-7072712
@ r.zijlstra@fondspodiumkunsten.nl
Subsidieconsulenten
Eva Huisman
Subsidieconsulent
070-7072747
@ e.huisman@fondspodiumkunsten.nl
Merel Burghouwt
Subsidieconsulent
070-7072735
@ m.burghouwt@fondspodiumkunsten.nl
Devika Arjun
Subsidieconsulent
070-7072755
@ d.arjun@fondspodiumkunsten.nl
Kaajal Bachoe
Subsidieconsulent, contactpersoon voor het Caribisch deel van het Nederlands Koninkrijk
070-7072741
@ k.bachoe@fondspodiumkunsten.nl
Joan Biekman
Subsidieconsulent
070-7072795
@ j.biekman@fondspodiumkunsten.nl
Ruby van den Brink
Subsidieconsulent
070-7072794
@ r.brink@fondspodiumkunsten.nl
Daan Crone
Subsidieconsulent
070-7072721
@ d.crone@fondspodiumkunsten.nl
Leo Dijsselbloem
Subsidieconsulent
070-7072748
@ l.dijsselbloem@fondspodiumkunsten.nl
Saskia Driessen
Subsidieconsulent
070-7072732
@ sa.driessen@fondspodiumkunsten.nl
Tinka Hoek
Subsidieconsulent
070-7072718
@ t.hoek@fondspodiumkunsten.nl
Suzanne Jansen
Subsidieconsulent
070-7072716
@ s.jansen@fondspodiumkunsten.nl
Keimpe Koldijk
Subsidieconsulent
070-7072715
@ k.koldijk@fondspodiumkunsten.nl
Selin Kuşçu
Subsidieconsulent
070-7072797
@ s.kuscu@fondspodiumkunsten.nl
Claire Philips
Subsidieconsulent
070-7072753
@ c.philips@fondspodiumkunsten.nl
Carolijn van der Sanden
Subsidieconsulent
070-7072714
@ c.sanden@fondspodiumkunsten.nl
Eduard Versteege
Subsidieconsulent
070-7072744
@ e.versteege@fondspodiumkunsten.nl
Marieke van Wamel
Subsidieconsulent
070-7072746
@ m.wamel@fondspodiumkunsten.nl
Ferida Yildiz
Subsidieconsulent
@ f.yildiz@fondspodiumkunsten.nl

Bureaumedewerkers


Marian Bronsveld
Bureaumedewerker
070-7072706
@ m.bronsveld@fondspodiumkunsten.nl
Anjali Goeptar
Bureaumedewerker
070-7072752
@ a.goeptar@fondspodiumkunsten.nl
Micha Monnereau
Bureaumedewerker
070-7072720
@ m.monnereau@fondspodiumkunsten.nl
Jasmijn van der Most van Spijk
Bureaumedewerker
070-7072707
@ j.most@fondspodiumkunsten.nl
Ronald Romijn
bureaumedewerker
070-7072751
@ r.romijn@fondspodiumkunsten.nl
Joanna Sarijoen
Bureaumedewerker
070-7072782
@ j.sarijoen@fondspodiumkunsten.nl
Marianne Wijnja
Bureaumedewerker
070-7072708
@ m.wijnja@fondspodiumkunsten.nl

Programmamanagers internationalisering


Anja Krans
Programmamanager
+31 (0)6 24697297
@ a.krans@performingartsfund.nl
Bas Pauw
Programmamanager
070-7072756
@ b.pauw@performingartsfund.nl

Communicatie


Cristina Fodor
Hoofd communicatie
070-7072799
@ c.fodor@fondspodiumkunsten.nl
Daniel Taylor
Contentspecialist
070-7072749
@ d.taylor@fondspodiumkunsten.nl

Juridische zaken


Kim de Beer
Hoofd juridische zaken
070-7072793
@ k.beer@fondspodiumkunsten.nl

Financiën


Janna van der Aart
Financieel medewerker
070-7072713
@ j.aart@fondspodiumkunsten.nl
Harry Porschen
Hoofd financiën/Controller
070-7072719
@ h.porschen@fondspodiumkunsten.nl
Yvonne Vink
Financieel medewerker
070-7072731
@ y.vink@fondspodiumkunsten.nl

P&O


Irene van der Gaag
Medewerker P&O
070-7072737
@ i.gaag@fondspodiumkunsten.nl

Secretariaat


Sybrand Driessen
Facilitair medewerker
070-7072700
@ s.driessen@fondspodiumkunsten.nl
Yvonne Hendrikman
Secretariaat medewerker
070-7072700
@ y.hendrikman@fondspodiumkunsten.nl
Jolanda Nesselaar
Officemanager
070-7072700
@ j.nesselaar@fondspodiumkunsten.nl
Marjolein van Rooyen
Secretariaat medewerker
070-7072700
@ m.rooyen@fondspodiumkunsten.nl
Mariska Vis
Managementassistent
070-7072700
@ m.vis@fondspodiumkunsten.nl
Daniël van Hoorn
Secretariaat medewerker
070-7072763
@ d.hoorn@fondspodiumkunsten.nl,

ICT


Elien Bil
Applicatie- en informatiebeheer
070-7072798
@ e.bil@fondspodiumkunsten.nl
Martijn van den Bergen
Medewerker ICT
070-7072724
@ m.bergen@fondspodiumkunsten.nl
Piet Knoester
Medewerker ICT
070-7072700
@ p.knoester@fondspodiumkunsten.nl
Carmelita Ngadiman
Informatie- en applicatiebeheerder
070-7072723
@ c.ngadiman@fondspodiumkunsten.nl
Michael Tkatchew
Medewerker ICT
@ m.tkatchew@fondspodiumkunsten.nl