di 22 november 2011
1 december: Dag van de Wereldmuziek
Het programma van de Dag van de Wereldmuziek bevat de volgende onderdelen:
Keynote: Om 10:30 wordt de dag geopend en kunt u de lezing van Joe Boyd bezoeken
Informatiemarkt: vanaf 12:00 uur bent u welkom tijdens de informatiemarkt in De Machinist, waar ca. 60 groepen, impresario's, platenlabels en andere organisaties die zich bezig houden met wereldmuziek in Nederland vertegenwoordigd zijn. De informatiemarkt sluit om 16:00.
Seminarprogramma: van 12:00 tot 16:30 uur zijn er eveneens in De Machinist diverse seminars en panels over de verschillende aspecten van wereldmuziek en informatie voor muzikanten.
Showcaseprogramma: van 13:00 tot 18:00 uur en van 20:00 tot 00:00 uur brengen 19 groepen en 2 dj’s hoogtepunten uit hun actuele repertoire ten gehore in GROUNDS.
World Blend Café
Op de vooravond van de Dag van de Wereldmuziek, woensdag 30 november, is er een speciale editie van het World Blend Café in Rotterdam. Kijk voor meer onformatie op www.worldmusicforum.nl
Registreren en prijs
Online registreren kan tot 25 november via www.muziekcentrumnederland.nl
Daarna alleen nog mogelijk op de dag zelf in Rotterdam.
Toegang: is € 25,- voor het dag- en avondprogramma, inclusief lunch als u zich aanmeld vóór 25 november via het online registratieformulier. Daarna kunt u alleen nog registreren op de dag zelf á € 30,-.

















